Polskie Serwery Counter Strike Source i download Cs Source Non Steam
Nasze forum oraz serwery reklamuje niezawodny serwis ADVERTGAME.PL

Wariaci  (Przeczytany 267 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PrestoN

  • Gość
Wariaci
Listopad 09, 2016, 16:59:00
Będzie organizowanych wiele akcji. Czy to byście chcieli wyjść do zoo, palmiarni (akcja - eko-wariat), czy to do kina, teatru, opery ( kulti-wariat), (koncert, impreza masowa - r&rwariat). Piszecie odpowiedni post i otrzymujecie bilet na wybrane wydarzenie z 10% zniżką. Zapraszam, bo naprawdę warto.

PS. Poruszyłem wielu poznańskich i gnieźnieńskich samorządowców i zgadzają się na ten warunek.

PSS. Jeśli akcja będzie cieszyła się naprawdę wielką popularnością, to po prostu stworzymy kartę uczestnictwa DW, bez żadnych opłat dla  stałych konsumentów.

Ogólnie miasta lubią takie pomysły, które same wychodzą z inicjatywą. Mam wiele, pomysłów, które nie tylko interesują prezydenta miasta, np. Gniezna, ale też, które próbują ingerować w przemysł, interes, sport. Z założenia, DW jest organizacją społeczną, która koncentruje się na rozwinięcie własnej działalności, ale myślę, że jeśli przy odpowiednim kapitale, zasilane przez samorządy i przy własnym samorozwoju, moglibyśmy udokumentować swój rosnący kapitał, a tym samym zostać sponsorem drużyny Start Gniezno. Liczymy na dalszy rozwój sytuacji.
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2016, 17:28:17 wysłana przez PrestoN »

Tagi wątku: