Polskie Serwery Counter Strike Source i download Cs Source Non Steam
Zapraszamy na nowy serwer Dom Wariatów CS:GO DD2!
Kliknij po więcej informacji!

Nasze forum oraz serwery reklamuje niezawodny serwis ADVERTGAME.PL

Moderatorzy globalni  (Przeczytany 400 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anka

• Opiekun Serwera
  • Maniak
  • *
  • Linux Android Linux Android
  • Browser:
  • Chrome 63.0.3239.83 Chrome 63.0.3239.83
    • GG:
      Status GG52935325
  • Pseudonim z gry: Аηĸα
Odp: Moderatorzy globalni
Odpowiedź #15 Grudzień 11, 2017, 12:09:39
Zaraz chwileczkę, z tego co mi wiadomo moonster podjął decyzję i nie ma z czym się kłócić tak? Pedro będzie miał moderatora a wy zamiast spokojnie poczekać na rozwój sprawy już zdążyliscie rozpętać burze... I jak was tu traktować poważnie.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2017, 12:17:31 wysłana przez Anka »

Offline Johnny Qról [JQ]

• Maniak
  • *
  • Weźmiesz mi AK???
  • iOS X iOS X
  • Browser:
  • Safari 11.0 Safari 11.0
  • Pseudonim z gry: Johnny Qról [JQ]
Odpowiedź #16 Grudzień 11, 2017, 12:19:10
Gdybym cokolwiek na ten temat wiedział to nie tworzyłbym całego wątku
SKU***ELE PO 8 PKT ZABIERAJO

Offline Anka

• Opiekun Serwera
  • Maniak
  • *
  •  Android Android
  • Browser:
  • Firefox 57.0 Firefox 57.0
    • GG:
      Status GG52935325
  • Pseudonim z gry: Аηĸα
Odpowiedź #17 Grudzień 11, 2017, 12:24:32
Moonster jest w pracy , ja również nie miałam jak Was poinformować.Decyzja została podjęta dziś rano.

Offline moonster

• Head Admin
  • Maniak
  • *
  • Windows 10 Windows 10
  • Browser:
  • Firefox 57.0 Firefox 57.0
    • GG:
      Status GG10641665
    • Steam:
    • Polskie Serwery Counter Strike Source
  • Pseudonim z gry: moonster
Odpowiedź #18 Grudzień 11, 2017, 21:49:40
Johny twoje twierdzenie że bakus jest nieodpowiedzialny grubo się mija z prawda. Tylko ja tak naprawdę wiem ile on robił i robi jeśli chodzi o forum i sprawy z tym związane.
To że zrezygnował było spowodowane dużą ilością prac przez was zleconych co koliduje na chwilę obecną z jego życiem w realu. Znam szczegóły i popieram to co zrobił, więc nie osądzajcie kogoś na podstawie własnych domniemań.

Ja zdecydowałem o tym że na chwilę obecną Moderatora dostanie zbój bo znam go i wiem że zachowa się odpowiedzialnie. Przez trzy lata na forum i serwerach dał się poznać z jak najlepszej strony.

Johny niestety tego samego o tobie nie mogę powiedzieć, ponieważ konto założyłeś w tym roku a ze względu na brak czasu nie poznałem cię na tyle by ci w takim stopniu zaufać.

Mam nadzieję że takie sytuacje nie będą się więcej powtarzać bo to niczemu nie służy.
Pracuję w systemie 7 - 21 i zazwyczaj nie mogę poświęcić tyle czasu żeby przeglądać forum, czasem decyzje przekazuje poprzez smsy Ance, bądź messengera bakusowi.

Serwery Counter Strike Source  - https://domwariatow.org.pl

Download Cs Source Non Steam - https://www.domwariatow.org.pl/cs-source-download/

Offline Johnny Qról [JQ]

• Maniak
  • *
  • Weźmiesz mi AK???
  • iOS X iOS X
  • Browser:
  • Safari 11.0 Safari 11.0
Odpowiedź #19 Grudzień 11, 2017, 22:06:10
Mówiąc o braku odpowiedzialności miałem na myśli jego tekst, ze ,,mu się nie chce”. Wiem ze miał sporo na głowie bo sam mówił ze czasu mu brak, ale jeśli ktoś go prosi o coś, a on odpowiada ze mu się nie chce, to dla mnie to jest olewajacy stosunek do innych. Podobnie jego wypowiedzi dotyczące mojego klanu (czy jak kto woli grupki, wojska, społeczności etc) były nieadekwatne do sytuacji. Nic do niego nie mam, nie spodobało mi się kilka z jego wypowiedzi, gdy ja go nie atakowalem a po prostu stwierdzałem fakty które sam zauważyłem.
Co do moderatora - jak najbardziej rozumiem, co prawda, konto mam od roku, jednak na serwerze pojawiałem się dużo dłużej, około 3 lat. Prostym przykładem jest moja znajomość z prestonem którego znam ponad dwa lata, a przez 7 miesięcy co najmniej go nie było. A poznałem go właśnie na DW. Założyłem konto w celu dołączenia do nieistniejącego na chwile obecna klanu UP.
Nigdy nie chciałem się wywyższać czy szukać atencji poprzez otrzymywanie wyższych stanowisk administracyjnych na forum, po prostu chciałem pomoc, a jako ze pedra znam, szanuje i dość dobrze się z nim dogaduje, to myślałem ze dobrym pomysłem byłoby podzielenie się takowymi obowiązkami, aby jego odciążyć, a i na forum służyć pomocą. Mogę tylko na koniec dodać, ze intencje miałem tylko i wyłącznie dobre, a o swoim tyłku myślałem najmniej.

Offline CzaRnyyy

• Admin Serwera CS:S
  • Maniak
  • *
  • Windows 8.1 Windows 8.1
  • Browser:
  • Chrome 63.0.3239.84 Chrome 63.0.3239.84
Odpowiedź #20 Grudzień 14, 2017, 21:28:21
Co do bakusia, to tak jak napisał Moonster jeśli nie wiecie ile zrobił bakuś dla serwera DW to proszę się od niego odpier-ścieniować. Ma szkołę, naukę i jeszcze forum na głowie itp. Nie jest wszechmocny więc może porostu miał dość gdy kilka osób zawracało mu głowę. Zrobił dla forum dużo więcej niż wy i stwierdzenia że "dobrze że zrezygnował z funkcji bo najgorsze jest zajmować stanowiska przez zasiedzenie" jest nie na miejscu.
 Choć moim zdaniem moderator nie powinien być jeden tylko co najmniej dwóch(ogarniętych i współpracujących ze sobą).

Co do tej gówno-burzy o obsadzenie stanowiska moderatora to myślę że  Johnny Qról postąpiłeś samolubnie podając  tylko swoją kandydaturę i pedro. A może jest ktoś bardziej ogarnięty, bardziej zaufany i starszy stażem na serwerze kto by chciał zgłosić się na to miejsce?.

Offline Johnny Qról [JQ]

• Maniak
  • *
  • Weźmiesz mi AK???
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 63.0.3239.84 Chrome 63.0.3239.84
Odpowiedź #21 Grudzień 14, 2017, 23:09:09
Nie wiem kto by chciał, i kto jest bardziej ogarnięty, pedra znam, a i ja chciałbym się tego i owego nauczyć i pomóc, stąd też takie propozycje. Nikomu nie zabraniałem dorzucenia innej osoby do propozycji.

Offline Tomaszek

• Admin Serwera CS:S
  • Uzależniony
  • *
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 63.0.3239.108 Chrome 63.0.3239.108
  • Pseudonim z gry: Tomusiek
Odpowiedź #22 Grudzień 20, 2017, 22:00:22
Bakus był najlepszym Moderatorem :) sam byłem i pomagałem w tym temacie :D, ale ja nie mam czasu na taką zabawę ^^ :P

Tagi wątku: